Податківці провели сеанс «гарячої лінії» у Тульчині – ЛІТИН СЬОГОДНІ

Податківці провели сеанс «гарячої лінії» у Тульчині

Днями у Тульчинському відділенні Немирівської ОДПІ провели чергову “гарячу лінію” з питань декларування доходів громадян, отриманих у 2016 році повідомляє Тульчин Сьогодні з посиланням на Тульчинську РДА.
Під час сеансу телефонного зв’язку громадяни отримали індивідуальні вичерпні відповіді на запитання. Наведемо ряд запитань, з якими громадяни звертались до фахівців найчастіше.
Питання  Галина, жителька м.Тульчина:
«Я звільнилася з роботи держслужбовця 15 лютого 2016 року. Тоді я подала декларацію, включаючи час цієї роботи. Зараз працюю на приватника, але мені з попередньої роботи подзвонили і просять декларацію за весь 2016 рік. Чи передбачено за це якусь відповідальність? Я ж уже не працюю на державу, нащо ще одна декларація?»
Відповідь:
Згідно чинного законодавства, якщо особа працювала на державній службі впродовж минулого року, то до 1 квітня такий громадянин зобов’язаний подати декларацію за 2016 рік. За неподачу передбачена  адміністративна відповідальність.
Питання – Анатолій:
«Яка  застосовується податкова база при продажу майна , що знаходилось у власності менше 2 років
Відповідь:
Нерухоме майно, яке знаходиться  у власності менше 3 років, при реалізації підлягає оподаткуванню. Громадяни, які при продажу не сплатили податок, мають задекларувати такі доходи. Податок нараховується, спираючись на довір купівлі-продажу, але не нижче експертної оцінки майна.
Питання Лариса:
«Чи потрібно подавати декларацію якщо громадянин здає свою квартиру в оренду
Відповідь:
При здаванні в оренду майна можуть бути різні випадки. Якщо доходи не були оподатковані в джерелах виплати, їх необхідно вказати в декларації.
Слід розуміти, що майно можна здавати в оренду податковому агенту, тобто юридичній особі, або фізичній особі-підприємцю, або ж  – не податковому агенту, тобто фізичній особі. Якщо мова іде про перших –  податок і так сплачено, якщо громадянин здав в оренду майно не податковому агенту, то він зобов’язаний по закінченню року подати декларацію і заплатити податок.
Питання :«Доброго дня! Планую подарувати сину квартиру. Підскажіть, окрім мита, має бути і якесь оподаткування для сина? »
Відповідь:
Якщо такі подарунки роблять члени сім’ї першого ступеня споріднення, то вони оподатковуються за нульовою ставкою оподаткування. Такий громадянин може не подавати декларацію, або подавати, але податок буде 0%. У всіх інших випадках – нараховується ПДФО – 5% та військовий збір-1,5%
Питання:
«Чи обов’язково мати підтверджуючі документи про понесені витрати, коли подаю декларацію на податкову знижку?»
Відповідь:
На вимогу контролюючого органу, платники податку зобов’язані пред’являти документи і відомості, пов’язані з виникненням доходу або права на отримання податкової знижки, обчисленням і сплатою податку, та підтверджувати необхідними документами достовірність відомостей, зазначених у податковій декларації з цього податку.
Враховуючи вищевикладене, фізична особа, яка зобов’язана подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи, відповідно до вимог Податкового кодексу України, або має право скористатися податковою знижкою, повинна на вимогу контролюючого органу надати разом із такою декларацією довідку про отримані у звітному році доходи, застосованих соціальних податкових пільг та суму утриманого податку.
Питання Ольга Іванівна:
«Донька вчиться в університеті, на платному, хто — я, чи вона має подати декларацію, аби отримати податкову знижку? Дякую. »
Відповідь:
Податкову знижку отримує той, хто платив, має за попередній рік доходи і сплачував податок з доходів фізичних осіб.. Якщо за навчання дитини платить мама, вона подає декларацію. Дочка подає, якщо вона отримує доходи , тоді знижку отримує вона.
Питання -Дмитро:
«Маю 2 гектарі землі, вирощую там капусту, цибулю , буряк і  продаю  це все на базарі. Чи треба задекларувати ці доходи, подавати декларацію?»
Відповідь:
Доходи отримані від реалізації сільськогосподарської  продукції, отримані на власних землях податком не обкладаються. Для того, щоб не платити податки, такі особи мають взяти  в сільській раді довідку, що продукція вирощена на своєму підсобному господарстві. На сьогодні багато громадян отримують такі довідки. Якщо це підприємницька діяльність, на постійній осонові – треба платити податки.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Правила здорового похудение без диет

Leave a comment

Your email address will not be published.


*